• امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 21 February - 2024
کل اخبار 139اخبار امروز : 0
15
کشتی فرهنگی

کشتی فرنگی جوانان به میزبانی سنندج

  • کد خبر : 130
  • 22 فروردین 1400 - 21:23
کشتی فرنگی جوانان به میزبانی سنندج
نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان بە میزبانی سنندج مشخص شدند/میزبان ضعیف ترین نتی جە ممکن را کسب کرد

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا و جهان روزهای ۲۰ و ۲۱ فروردین ماه در سالن آزادی شهر سنندج استان کردستان برگزار شد.

:small_red_triangle_down:تیم کردستان کە با ٣٧ کشتی گیر در این رقابت ها حضور داشت بدون کسب عنوان بە کار خود پایان داد تا ضعیف ترین نتیجه ممکن را بە دست اورد .
بە زودی تحلیلی بر این مسابقات را بە دیدگاە شما عزیزان خواهیم رساند .

اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: ۱- امیررضا ده بزرگی (فارس) ۲- احمدرضا ناصرپور (فارس) ۳- محمدمهدی جواهری (قم) ۴- علی حاجی وند نورایی (خوزستان) ۵- طارق غبیشاوی (خراسان رضوی) و علیرضا غریب دشتی (گلستان)
۶۰ کیلوگرم: ۱- سعید اسمعیلی (خوزستان) ۲- رضا قیطاسی (خوزستان) ۳- امیرحسین خوانساری (خوزستان) ۴- عارف محمدی (خوزستان) ۵- عمران حق مرادی (کردستان) و محمد جانقلی (قم)
۶۳ کیلوگرم: ۱- ایمان محمدی (خوزستان) ۲- محمدامین جبالی فر (قم) ۳- امید احمدی (خوزستان) ۴- مرتضی نصیری (چهارمحال و بختیاری) ۵- امیرحین نریمان (کرمانشاه) و محمد غلامی (خوزستان)
۶۷ کیلوگرم: ۱- سید دانیال سهرابی (خوزستان) ۲- شاهین بداغی (خوزستان) ۳- محمدمهدی کشتکار (فارس) ۴- داود مختاری (اصفهان) ۵- علی عبدولی (خوزستان) و شایان ساعی (آذربایجان شرقی)
۷۲ کیلوگرم: ۱- امیر عبدی (قم) ۲- مرتضی پورعیسی (مازندران) ۳- رضا ساکی (خوزستان) ۴- امیرمحمد مرادی (کرمانشاه) ۵- علی اسکندری (اصفهان) و سجاد اختری (تهران)
۷۷ کیلوگرم: ۱- علیرضا مهمدی (خوزستان) ۲- محمدمهدی هداوند (تهران) ۳- مسعود کاوسی (خوزستان) ۴- امیررضا خلفیان (ایلام) ۵- علیرضا ارقش (خوزستان) و سید امیررضا چوبچیان (گیلان)
۸۲ کیلوگرم: ۱- محمد ناقوسی (خوزستان) ۲- محمدحسین محمودی (تهران) ۳- یاسین یزدی (مازندران) ۴- رضا اکبری (کردستان) ۵- محمدهادی میرزایی (تهران) و علیرضا دیناروند (خوزستان)
۸۷ کیلوگرم: ۱- علی عابدی (مازندران) ۲- سعید کریمی زاده (خوزستان) ۳- امیررضا اکبری (مازندران) ۴- مجید سلیمانی (خوزستان) ۵- امیرمحمد اسماعیل زاده (گیلان)
۹۷ کیلوگرم: ۱- مرتضی القوسی (مازندران) ۲- محمدصادق عبدالهی (قم) ۳- شایان حبیب زارع (خوزستان) ۴- سید حمید افتخاری (البرز) ۵- هادی قربانی (تهران) و ابوالفضل پایدار (خوزستان)
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- امیرمحمد بیات (تهران) ۲- سعید حسین پور (خوزستان) ۳- حسن قربانی (اصفهان) ۴- حمیدرضا اوج زاده (البرز) ۵- فردین هدایتی (مازندران) و ابوالفضل لطفی (توابع تهران)

لینک کوتاه : https://www.varzeshgharb.ir/?p=130

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.